Piotr Horzela+Magda Bębenek – Las w nas

Magda Bębenek - podróżniczka, autorka, inicjatorka projektów dla kobiet. Po latach nomadyzmu i spełniania marzeń podróżniczych, zainspirowana kontaktem z rdzenną kulturą i tradycjami Hawajczyków, zaczęła łączyć swoje doświadczenia, by promować ideę szeroko rozumianego powrotu do natury i zaangażowanego życia.

Autorka książek “Polka potrafi” i inicjatorka projektu „Przedsiębiorczy Autor”. Za swoją działalność nagrodzona została tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet 2014 i Dziewczyna Roku Glamour 2018.

Piotr Horzela - prelegent, podróżnik, przyrodnik. Cztery z ostatnich dziewięciu lat spędził na innych kontynentach. Podróże zaprowadziły go między innymi, do Polskiej Stacji Polarnej, Sudanu Południowego i Ameryki Południowej.

Od blisko 4 lat prowadzi prelekcje, podczas których opowiada o ludziach, miejscach i swoich doświadczeniach ze świata, a od dwóch rozwija kanał przyrodniczy na YouTube i tworzy serię filmów "O lesie".

Aktualnie współtworzy projekt „Las w Nas”, w ramach którego na przynajmniej siedem miesięcy przeprowadził się do Puszczy Knyszyńskiej.